TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
제품 번호:
AV1911000Q04
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 250V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.8555
$15.8555
10
$14.2177
$142.177
25
$13.5926
$339.815
40
$12.889362
$515.57448
100
$12.42068
$1242.068
300
$11.639495
$3491.8485
500
$10.780201
$5390.1005
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 19.20mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | 500,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | AV19 |
| Type | Anti-Vandal |
| Switch Function | On-On |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Base Product Number | AV1911 |
| Color - Actuator/Cap | Silver |