Bourns Inc.
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.988
$0.988
10
$0.88445
$8.8445
25
$0.83942
$20.9855
100
$0.689605
$68.9605
250
$0.64467
$161.1675
500
$0.569696
$284.848
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 19.8 V |
| Capacitance @ Frequency | 7000 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 22 V |
| Varistor Voltage (Max) | 24.2 V |
| Series | AVHT |
| Energy | 8J |
| Package / Case | 2220 (5750 Metric) |
| Maximum AC Volts | 20 V |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 26 V |
| Current - Surge | 1.2 kA |