Cornell Dubilier Electronics (CDE)
제품 번호:
AVE337M10F24T-F
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.646
$0.646
10
$0.4769
$4.769
50
$0.38152
$19.076
100
$0.32699
$32.699
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.394" (10.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | 0.331" L x 0.331" W (8.40mm x 8.40mm) |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 252 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 1.21Ohm @ 120Hz |
| Series | AVE |
| Package / Case | Radial, Can - SMD |
| Ripple Current @ High Frequency | 315 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 330 µF |
| Package | Tape & Reel (TR) |