Panasonic Electric Works
제품 번호:
AVL34453
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.8715
$1.8715
10
$1.7613
$17.613
25
$1.691
$42.275
50
$1.62032
$81.016
100
$1.549925
$154.9925
250
$1.23291
$308.2275
500
$1.127232
$563.616
1000
$1.092006
$1092.006
5000
$0.986328
$4931.64
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Operating Position | 0.460" (11.7mm) |
| Release Force | 3.500gf |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Lever, Simulated Roller |
| Current Rating (Amps) | 5A (AC/DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | 10,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | AVL3 |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Operating Force | 55gf |
| Overtravel | 0.047" (1.2mm) |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Pretravel | 0.110" (2.8mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | AVL344 |
| Differential Travel | 0.032" (0.81mm) |