PUI Audio, Inc.
제품 번호:
AWB-20R6-24
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
BUZZER MAGNETIC 24V 152MM BASE
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -10°C ~ 55°C |
| Input Type | DC |
| Ingress Protection | IP42 |
| Height - Seated (Max) | 2.500" (63.50mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | - |
| Voltage - Rated | 24 V |
| Current - Supply | 25mA |
| Mounting Type | Base Mount |
| Size / Dimension | 5.984" Dia (152.00mm) |
| Voltage Range | 18 ~ 30V |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Series | AWB |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | - |
| Technology | Electromechanical/Magnetic |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Operating Mode | Gong |
| Frequency | - |
| Port Location | Top |
| Package | Bulk |