AWH60G-0222-IDC-R
Assmann WSW Components
제품 번호:
AWH60G-0222-IDC-R
설명:
CONN HEADER 60POS IDC GOLD
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 60
Color Gray
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Contact Type Male Pin
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Fastening Type Latch Lock/Eject Hooks, Short
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Obsolete
Wire Gauge -
Series -
Wire Type Ribbon Cable
Connector Type Header
Mfr Assmann WSW Components
Pitch 0.100" (2.54mm)