Taiyo Yuden
제품 번호:
AWK107C6475MVHT
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 4.7UF 4V X6S 0306
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.475
$0.475
10
$0.3325
$3.325
50
$0.23275
$11.6375
100
$0.1995
$19.95
500
$0.149606
$74.803
1000
$0.12634
$126.34
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | Automotive, Bypass, Decoupling |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 4V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Temperature Coefficient | X6S |
| Size / Dimension | 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | LWDC™, LW |
| Package / Case | 0306 (0816 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Mfr | Taiyo Yuden |
| Capacitance | 4.7 µF |
| Features | Low ESL (Reverse Geometry) |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |
| Base Product Number | AWK107C |