Assmann WSW Components
제품 번호:
AWLP 40/3,2-T
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN DIP HDR IDC 40POS VERT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.8455
$0.8455
10
$0.7125
$7.125
25
$0.68324
$17.081
60
$0.668638
$40.11828
120
$0.639588
$76.75056
240
$0.581438
$139.54512
480
$0.523308
$251.18784
960
$0.465168
$446.56128
2400
$0.421553
$1011.7272
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 40 |
| Board-Side Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Color | Gray |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Tin |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | - |
| Cable Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Connector Type | Ribbon Cable, DIP Header |
| Mfr | Assmann WSW Components |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | Feed Through |
| Package | Tray |
| Base Product Number | AWLP 40 |
| Cable Termination | IDC |