/ Fixed Inductors / AWP 252010FW-3R3M
minImg
AWP 252010FW-3R3M
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
제품 번호:
AWP 252010FW-3R3M
패키지:
1008
설명:
3.3 UH SHIELDED MOLDED INDUCTOR
재고 : 6000
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.7A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.6 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008
DC Resistance (DCR) 156mOhm Max
Ratings -
Series AWP252010FW
Inductance 3.3 µH