/ Oscillators / AX7DCF3-790.0000C
minImg
AX7DCF3-790.0000C
Abracon LLC
제품 번호:
AX7DCF3-790.0000C
제조업체:
Abracon LLC
설명:
XTAL OSC XO 790.0000MHZ LVDS SMD
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 65mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 70mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Discontinued at Digi-Key
Ratings -
Function Enable/Disable
Series ClearClock™ AX7
Type XO (Standard)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output LVDS
Mfr Abracon LLC
Base Resonator Crystal
Frequency 790 MHz