Panasonic Electric Works
제품 번호:
AXE626124A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN HDR 26POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.3585
$1.3585
10
$1.15045
$11.5045
25
$1.1039
$27.5975
50
$1.08034
$54.017
100
$1.033315
$103.3315
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 26 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.026" (0.65mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Series | A4S |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Pitch | 0.016" (0.40mm) |
| Features | Solder Retention |
| Mated Stacking Heights | 0.8mm |
| Package | Strip |
| Base Product Number | AXE626 |