Panasonic Electric Works
제품 번호:
AXE628124A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN HDR 28POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.387
$1.387
10
$1.17515
$11.7515
25
$1.1267
$28.1675
50
$1.10276
$55.138
100
$1.054785
$105.4785
250
$0.95893
$239.7325
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 28 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.026" (0.65mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Series | A4S |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Pitch | 0.016" (0.40mm) |
| Features | Solder Retention |
| Mated Stacking Heights | 0.8mm |
| Package | Strip |
| Base Product Number | AXE628 |