Panasonic Electric Works
제품 번호:
AXF6A1212A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN HDR 12POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.026
$1.026
10
$0.8626
$8.626
25
$0.82764
$20.691
50
$0.81016
$40.508
100
$0.77501
$77.501
250
$0.70452
$176.13
500
$0.634068
$317.034
1000
$0.563616
$563.616
2500
$0.510777
$1276.9425
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.026" (0.65mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | A35P |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Pitch | 0.014" (0.35mm) |
| Features | Solder Retention |
| Mated Stacking Heights | 0.8mm |
| Package | Strip |
| Base Product Number | AXF6A1212 |