Panasonic Electric Works
제품 번호:
AXK5S40037YG
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SOCKET 40POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.0375
$4.0375
10
$3.6651
$36.651
25
$3.4713
$86.7825
50
$3.39055
$169.5275
100
$3.22905
$322.905
250
$2.825414
$706.3535
500
$2.744702
$1372.351
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 40 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.120" (3.05mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | P5KS |
| Connector Type | Socket, Center Strip Contacts |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Features | Board Guide |
| Mated Stacking Heights | 4mm, 5mm, 6mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | AXK5S40037 |