Panasonic Electric Works
제품 번호:
AXK5S50037YG
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SOCKET 50POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.4745
$4.4745
10
$4.06505
$40.6505
25
$3.84978
$96.2445
50
$3.76029
$188.0145
100
$3.58131
$358.131
250
$3.133632
$783.408
500
$3.044104
$1522.052
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 50 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.120" (3.05mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | P5KS |
| Connector Type | Socket, Center Strip Contacts |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Features | Board Guide |
| Mated Stacking Heights | 4mm, 5mm, 6mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | AXK5S50037 |