Panasonic Electric Works
제품 번호:
AXK6F30547YG
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN HDR 30POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.957
$1.957
10
$1.70145
$17.0145
25
$1.62906
$40.7265
50
$1.59296
$79.648
100
$1.52057
$152.057
250
$1.375752
$343.938
500
$1.267148
$633.574
1000
$1.086135
$1086.135
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 30 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.069" (1.75mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | P5KF |
| Connector Type | Header, Center Strip Contacts |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Features | - |
| Mated Stacking Heights | 2.5mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | AXK6F30547 |