Cornell Dubilier Electronics (CDE)
제품 번호:
AXLH472P025EL
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 4700UF 25V AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.063
$9.063
10
$8.0598
$80.598
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | High Temperature Reflow |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | -10%, +30% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.605 A @ 100 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.787" Dia x 1.693" L (20.00mm x 43.00mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 150°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 25mOhm @ 100Hz |
| Series | AXLH |
| Package / Case | Axial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 10.3 A @ 5 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 4700 µF |
| Package | Bulk |