American Zettler
제품 번호:
AZ7709T-1AE-5DSEF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 5V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.988
$0.988
10
$0.92815
$9.2815
25
$0.82536
$20.634
40
$0.783988
$31.35952
100
$0.742615
$74.2615
300
$0.660126
$198.0378
500
$0.618868
$309.434
1000
$0.577619
$577.619
4900
$0.556985
$2729.2265
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 30VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 10 A |
| Coil Current | 40 mA |
| Coil Resistance | 125 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.25 VDC |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | Class F |
| Series | - |
| Operate Time | 8 ms |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Coil Voltage | 5VDC |
| Mfr | American Zettler |
| Must Operate Voltage | 3.75 VDC |
| Release Time | 4 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tray |
| Base Product Number | AZ7709T |