/ LED Indication - Discrete / B1A81UY--20C000313U1930
minImg
B1A81UY--20C000313U1930
Harvatek Corporation
제품 번호:
B1A81UY--20C000313U1930
제조업체:
Harvatek Corporation
패키지:
1206
설명:
3.2(L)X1.6(W)X1.1(H) MM
사용자 가이드
Wavelength - Dominant 586nm
Configuration -
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 70°
Color Amber
Current - Test 20mA
Millicandela Rating 345mcd
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.20mm L x 1.60mm W
Height (Max) 1.20mm
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Series B1A81UY-20C
Lens Style Round with Flat Top
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Harvatek Corporation
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2V