Harvatek Corporation
제품 번호:
B2592USNG20D0001L2U1930
제조업체:
패키지:
1210
배치:
-
설명:
3.2 (L) X 1.6 (W) X 2.55 (H) MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.2755
$0.2755
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 525nm Green, 624nm Red |
| Configuration | Common Anode |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 120° Green, 140° Red |
| Color | Green, Red |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 285mcd Green, 285mcd Red |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Size / Dimension | 3.20mm L x 2.55mm W |
| Height (Max) | 1.70mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1210 |
| Series | B2592USNG20 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Mfr | Harvatek Corporation |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.3V Green, 2V Red |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 520nm Green, 632nm Red |
| Lens Color | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Size | - |