EPCOS - TDK Electronics
제품 번호:
B41888C5188M000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.9475
$1.9475
10
$1.57795
$15.7795
50
$1.37693
$68.8465
100
$1.20479
$120.479
500
$0.917947
$458.9735
1000
$0.803196
$803.196
2500
$0.774516
$1936.29
5000
$0.745826
$3729.13
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.866" (22.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 29mOhm @ 10kHz |
| Series | B41888 |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.53 A @ 100 kHz |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Capacitance | 1800 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 26 mOhms |