EPCOS - TDK Electronics
제품 번호:
B43254B2187M000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 180UF 20% 200V SNAP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.907
$2.907
10
$2.34935
$23.4935
50
$2.05029
$102.5145
100
$1.79398
$179.398
500
$1.366822
$683.411
1000
$1.195974
$1195.974
2500
$1.153262
$2883.155
5000
$1.11055
$5552.75
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.866" (22.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 200 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 760 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.000" Dia (25.40mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | B43254 |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.178 A @ 20 kHz |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Capacitance | 180 µF |
| Package | Bulk |