/ Ferrite Cores / B65803N0063A033
minImg
B65803N0063A033
EPCOS - TDK Electronics
제품 번호:
B65803N0063A033
패키지:
RM 4
설명:
FERRITE CORE RM 63NH M33 2PCS
재고 : 2220
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Inductance Factor (Al) 63 nH
Effective Area (Ae) mm² 11
Tolerance ±3%
Material M33
Core Type RM
Product Status Active
Supplier Device Package RM 4
Effective Length (le) mm 21
Series RM4
Effective Permeability (µe) 96
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³ 231
Length 0.433" (11.00mm)
Gap Gapped
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Height 0.207" (5.25mm)
Package Box
Initial Permeability (µi) 750
Width 0.181" (4.60mm)