EPCOS - TDK Electronics
제품 번호:
B66397Q0250K187
제조업체:
패키지:
ETD 59 x 31 x 22
배치:
-
설명:
FERRITE CORE ETD 250NH N87
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.925
$10.925
10
$9.3081
$93.081
25
$7.08206
$177.0515
50
$6.8799
$343.995
100
$6.0705
$607.05
250
$5.665762
$1416.4405
500
$5.261081
$2630.5405
1000
$5.058722
$5058.722
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Inductance Factor (Al) | 250 nH |
| Effective Area (Ae) mm² | 368 |
| Tolerance | ±10% |
| Material | N87 |
| Core Type | ETD |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | ETD 59 x 31 x 22 |
| Effective Length (le) mm | 139 |
| Series | ETD59/31/22 |
| Effective Magnetic Volume (Ve) mm³ | 51200 |
| Length | 2.354" (59.80mm) |
| Gap | Distributed Gapped |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Height | 0.870" (22.10mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.870" (22.10mm) |
| Minimum Core Cross Section (Amin) mm² | 368 |
| Finish | Uncoated |
| Diameter | - |
| Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹ | 0.38 |