/ Varistors, MOVs / B72240L0321K100
minImg
B72240L0321K100
EPCOS - TDK Electronics
제품 번호:
B72240L0321K100
설명:
VARISTOR 510V 40KA SQUARE 37.5MM
재고 : 249
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -25°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 459 V
Capacitance @ Frequency 2300 pF @ 1 kHz
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 510 V
Varistor Voltage (Max) 561 V
Series HighE
Energy 640J
Package / Case Square 37.5mm, Formed Tabs
Maximum AC Volts 320 V
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 420 V