EPCOS - TDK Electronics
제품 번호:
B72260B0551K001
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
VARISTOR 910V 70KA ENCASED DISC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$71.1075
$71.1075
10
$67.5564
$675.564
25
$65.77876
$1644.469
100
$60.88968
$6088.968
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 819 V |
| Capacitance @ Frequency | 3300 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 910 V |
| Varistor Voltage (Max) | 1.001 kV |
| Series | HighE |
| Energy | 1500J |
| Package / Case | Encased Disc |
| Maximum AC Volts | 550 V |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 745 V |
| Base Product Number | B72260B |
| Current - Surge | 70 kA |