EPCOS - TDK Electronics
제품 번호:
B72530T6400K062
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
EIA1210, 58VDC, HIGH SURGE 1000A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.8835
$0.8835
10
$0.7904
$7.904
25
$0.7505
$18.7625
100
$0.61655
$61.655
250
$0.576384
$144.096
500
$0.509352
$254.676
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 64.8 V |
| Capacitance @ Frequency | 2000 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 72 V |
| Varistor Voltage (Max) | 79.2 V |
| Series | High Surge |
| Energy | 4J |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Maximum AC Volts | 40 V |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 58 V |
| Current - Surge | 1 kA |