EPCOS - TDK Electronics
제품 번호:
B72530V0110K062
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
VARISTOR 18V 400A 1210
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Varistor Voltage (Min) | 16.2 V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Obsolete |
| Varistor Voltage (Typ) | 18 V |
| Varistor Voltage (Max) | 19.8 V |
| Series | - |
| Energy | 1.2J |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Maximum AC Volts | 11 V |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 14 V |
| Current - Surge | 400 A |