EPCOS - TDK Electronics
제품 번호:
B72724A2170S162
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
VARISTOR 32.5V 30A 0612
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5415
$0.5415
10
$0.4769
$4.769
25
$0.4484
$11.21
100
$0.365845
$36.5845
250
$0.339796
$84.949
500
$0.289199
$144.5995
1000
$0.231354
$231.354
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 25 V |
| Capacitance @ Frequency | 75 pF @ 1 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 32.5 V |
| Varistor Voltage (Max) | 40 V |
| Series | - |
| Energy | 0.075J |
| Package / Case | 0612 (1632 Metric) |
| Maximum AC Volts | 17 V |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 22 V |
| Current - Surge | 30 A |