EPCOS - TDK Electronics
제품 번호:
B78108S1155J009
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FIXED IND 1.5MH 100MA 23 OHM TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.31635
$3.1635
25
$0.27664
$6.916
50
$0.23712
$11.856
100
$0.21736
$21.736
250
$0.197562
$49.3905
500
$0.185706
$92.853
1000
$0.142244
$142.244
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 252 kHz |
| Q @ Freq | 50 @ 252kHz |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Current Rating (Amps) | 100 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 23Ohm Max |
| Ratings | - |
| Series | BC |
| Inductance | 1.5 mH |
| Type | Wirewound |
| Package / Case | Axial |
| Frequency - Self Resonant | 1.25MHz |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Material - Core | - |