Vishay General Semiconductor - Diodes Division
제품 번호:
B80C800G-E4/51
패키지:
WOG
배치:
-
설명:
BRIDGE RECT 1P 125V 900MA WOG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.551
$0.551
10
$0.4826
$4.826
100
$0.370215
$37.0215
500
$0.292638
$146.319
1000
$0.234118
$234.118
2000
$0.212173
$424.346
5000
$0.197534
$987.67
10000
$0.190218
$1902.18
50000
$0.181098
$9054.9
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 125 V |
| Diode Type | Single Phase |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | WOG |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10 µA @ 125 V |
| Series | - |
| Package / Case | 4-Circular, WOG |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1 V @ 900 mA |
| Mfr | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Package | Bulk |
| Current - Average Rectified (Io) | 900 mA |
| Base Product Number | B80 |