EPCOS - TDK Electronics
제품 번호:
B82133A5401M000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FIXED IND 130UH 400MA 4.8 OHM TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.2255
$1.2255
10
$1.1343
$11.343
25
$1.0469
$26.1725
50
$0.87248
$43.624
100
$0.82004
$82.004
250
$0.73283
$183.2075
500
$0.62814
$314.07
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 400 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.295" Dia x 0.984" L (7.50mm x 25.00mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 4.8Ohm |
| Ratings | - |
| Series | B82133 |
| Inductance | 130 µH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Axial |
| Frequency - Self Resonant | 18MHz |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Iron |