EPCOS - TDK Electronics
제품 번호:
B82422H1154J000
제조업체:
패키지:
1210 (3225 Metric)
배치:
-
설명:
FIXED IND 150UH 120MA 7.5OHM SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6175
$0.6175
10
$0.5434
$5.434
25
$0.50464
$12.616
50
$0.42693
$21.3465
100
$0.388075
$38.8075
250
$0.3648
$91.2
500
$0.325983
$162.9915
1000
$0.263891
$263.891
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 796 kHz |
| Q @ Freq | 20 @ 796kHz |
| Height - Seated (Max) | 0.094" (2.40mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Current Rating (Amps) | 120 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1210 (3225 Metric) |
| DC Resistance (DCR) | 7.5Ohm Max |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | SIMID |
| Inductance | 150 µH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | 2-SMD, J-Lead |
| Frequency - Self Resonant | 6MHz |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |