EPCOS - TDK Electronics
제품 번호:
B82747E6203A040
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CMC 1.5MH 20A 3LN TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.642
$13.642
10
$13.1879
$131.879
25
$12.73304
$318.326
40
$12.09635
$483.854
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 4.2mOhm (Typ) |
| Approval Agency | UR |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.559" L x 1.457" W (65.00mm x 37.00mm) |
| Height (Max) | 2.598" (66.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | B82747 |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Vertical, 6 PC Pin |
| Number of Lines | 3 |
| Current Rating (Max) | 20A |
| Voltage Rating - AC | 440/250V |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tray |
| Inductance @ Frequency | 1.5 mH @ 10 kHz |