EPCOS - TDK Electronics
제품 번호:
B82791G2301N001
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CMC 30MH 300MA 2LN TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.268
$3.268
10
$2.99535
$29.9535
25
$2.72308
$68.077
50
$2.28741
$114.3705
100
$1.96061
$196.061
250
$1.851664
$462.916
500
$1.742756
$871.378
1000
$1.633838
$1633.838
2500
$1.579375
$3948.4375
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 2.2Ohm (Typ) |
| Approval Agency | ENEC, UR, VDE |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.689" L x 0.689" W (17.50mm x 17.50mm) |
| Height (Max) | 0.315" (8.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | B82791 |
| Voltage Rating - DC | 80V |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pin |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 300mA |
| Voltage Rating - AC | 42V |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Bulk |
| Inductance @ Frequency | 30 mH @ 10 kHz |