EPCOS - TDK Electronics
제품 번호:
B82791H0015A016
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CMC 4.7MH 100MA 2LN TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.6575
$3.6575
10
$3.34875
$33.4875
25
$3.04456
$76.114
40
$2.557638
$102.30552
200
$2.19222
$438.444
400
$2.07043
$828.172
600
$1.948621
$1169.1726
1000
$1.82684
$1826.84
2400
$1.765946
$4238.2704
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 850mOhm (Typ) |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.598" L x 0.291" W (15.20mm x 7.40mm) |
| Height (Max) | 0.693" (17.60mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | B82791 |
| Voltage Rating - DC | 80V |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 100mA |
| Voltage Rating - AC | 42V |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Features | - |
| Filter Type | Signal Line |
| Package | Tray |
| Inductance @ Frequency | 4.7 mH @ 10 kHz |