EPCOS - TDK Electronics
제품 번호:
B88269X2280C11
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HVC300A-24E / 300A 24V DUAL COIL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$173.3085
$173.3085
10
$162.4728
$1624.728
25
$151.64128
$3791.032
50
$146.22552
$7311.276
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Coil Power | 4W |
| Switching Voltage | 1000VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 300 A |
| Termination Style | Stud, Wire Leads |
| Coil Current | 166.7 mA |
| Coil Resistance | 144Ohms |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Series | HVC2.5 |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Must Operate Voltage | 18 VDC |
| Features | Sealed - Hermetically |
| Package | Bulk |