Nexperia USA Inc.
제품 번호:
BAS28,235
제조업체:
패키지:
SOT-143B
배치:
-
설명:
DIODE ARRAY GP 75V 215MA SOT143B
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.38
$0.38
10
$0.30875
$3.0875
100
$0.163495
$16.3495
500
$0.107578
$53.789
1000
$0.07316
$73.16
2000
$0.065987
$131.974
5000
$0.05738
$286.9
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4 ns |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-143B |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 µA @ 75 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-253-4, TO-253AA |
| Technology | Standard |
| Diode Configuration | 2 Independent |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.25 V @ 150 mA |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 75 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 215mA (DC) |
| Operating Temperature - Junction | 150°C (Max) |
| Base Product Number | BAS28 |