Nexperia USA Inc.
제품 번호:
BAS30LS-QYL
제조업체:
패키지:
DFN1006BD-2
배치:
-
설명:
DIODE GP 300V 250MA DFN1006BD-2
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.2755
$0.2755
10
$0.19095
$1.9095
100
$0.09329
$9.329
500
$0.077824
$38.912
1000
$0.054074
$54.074
2000
$0.046864
$93.728
5000
$0.043472
$217.36
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 50 ns |
| Capacitance @ Vr, F | 2pF @ 0V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DFN1006BD-2 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 150 nA @ 250 V |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Package / Case | SOD-882 |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.25 V @ 200 mA |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 300 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 250mA |
| Operating Temperature - Junction | 150°C |