STMicroelectronics
제품 번호:
BAS70-09P6FILM
제조업체:
패키지:
SOT-666
배치:
-
설명:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT666
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.38
$0.38
10
$0.29355
$2.9355
100
$0.17613
$17.613
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | SOT-666 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10 µA @ 70 V |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-563, SOT-666 |
| Technology | Schottky |
| Diode Configuration | 2 Independent |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1 V @ 15 mA |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 70 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 70mA (DC) |
| Operating Temperature - Junction | 150°C (Max) |
| Base Product Number | BAS70 |