Diodes Incorporated
제품 번호:
BAV70LP-7
제조업체:
패키지:
X1-DFN1006-3
배치:
-
설명:
DIODE ARRAY GP 75V 150MA 3XDFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4085
$0.4085
10
$0.3021
$3.021
100
$0.171285
$17.1285
500
$0.113411
$56.7055
1000
$0.086954
$86.954
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4 ns |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | X1-DFN1006-3 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 2.5 µA @ 75 V |
| Series | - |
| Package / Case | 3-UFDFN |
| Technology | Standard |
| Diode Configuration | 1 Pair Common Cathode |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.25 V @ 150 mA |
| Mfr | Diodes Incorporated |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 75 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 150mA |
| Operating Temperature - Junction | -65°C ~ 150°C |
| Base Product Number | BAV70 |