onsemi
제품 번호:
BAW56M3T5G
제조업체:
패키지:
SOT-723
배치:
-
설명:
DIODE ARRAY GP 75V 200MA SOT723
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.342
$0.342
10
$0.28025
$2.8025
100
$0.14877
$14.877
500
$0.097869
$48.9345
1000
$0.066548
$66.548
2000
$0.06003
$120.06
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Reverse Recovery Time (trr) | 6 ns |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-723 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 2.5 µA @ 70 V |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-723 |
| Technology | Standard |
| Diode Configuration | 1 Pair Common Anode |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.25 V @ 150 mA |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 75 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 200mA (DC) |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Base Product Number | BAW56 |