onsemi
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.779
$0.779
10
$0.6726
$6.726
100
$0.46588
$46.588
500
$0.389272
$194.636
1000
$0.331294
$331.294
2000
$0.29506
$590.12
5000
$0.279528
$1397.64
10000
$0.258828
$2588.28
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 3MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 4 A |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 800mV @ 300mA, 3A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 80 V |
| Supplier Device Package | TO-126 |
| Series | - |
| Transistor Type | NPN |
| Package / Case | TO-225AA, TO-126-3 |
| Power - Max | 36 W |
| Mfr | onsemi |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 100µA (ICBO) |
| Package | Bulk |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 40 @ 500mA, 1V |
| Base Product Number | BD441 |