CTS Thermal Management Products
제품 번호:
BDN12-5CB/A01
패키지:
-
배치:
-
설명:
HEATSINK CPU W/ADHESIVE 1.21"SQ
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.0495
$3.0495
10
$2.96685
$29.6685
25
$2.88724
$72.181
50
$2.72669
$136.3345
100
$2.56633
$256.633
250
$2.405932
$601.483
500
$2.325733
$1162.8665
1000
$2.085146
$2085.146
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Shape | Square, Pin Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.555" (14.10mm) |
| Series | BDN |
| Type | Top Mount |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 5.20°C/W @ 400 LFM |
| Length | 1.210" (30.73mm) |
| Mfr | CTS Thermal Management Products |
| Thermal Resistance @ Natural | 16.50°C/W |
| Material Finish | Black Anodized |
| Shelf Life | 24 Months |
| Package | Box |
| Attachment Method | Thermal Tape, Adhesive (Included) |
| Width | 1.210" (30.73mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Base Product Number | BDN12 |