Solidlite
제품 번호:
BF3H60G-2BH-020MA
제조업체:
패키지:
3mm
배치:
-
설명:
3MM Orange YellowGreen dual LED
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
10
$0.228
$2.28
100
$0.19
$19
500
$0.1596
$79.8
5000
$0.12825
$641.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 605nm Orange, 570nm Yellow-Green |
| Configuration | Common Cathode |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Orange, Yellow-Green |
| Current - Test | 20mA Orange, 20mA Yellow-Green |
| Millicandela Rating | 215mcd Orange, 170mcd Yellow-Green |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Height (Max) | 6.80mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 3mm |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Solidlite |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.3V Orange, 2.3V Yellow-Green |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | White |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 3.00mm Dia |