Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
BFC233920684
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 0.68UF 20% 630VDC RAD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.0995
$2.0995
10
$1.69765
$16.9765
50
$1.48181
$74.0905
100
$1.296655
$129.6655
500
$0.987905
$493.9525
1000
$0.864414
$864.414
2500
$0.83354
$2083.85
5000
$0.802674
$4013.37
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Automotive; EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.709" (18.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.886" (22.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200, X2 |
| Series | MKP339 |
| Voltage Rating - DC | 630V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 310V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 0.68 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |