Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
BFC241641504
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 0.15UF 2% 63VDC RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.7335
$3.7335
10
$3.01055
$30.1055
50
$2.58894
$129.447
100
$2.348115
$234.8115
500
$1.746043
$873.0215
1000
$1.62563
$1625.63
2500
$1.565429
$3913.5725
5000
$1.535324
$7676.62
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | High Frequency, Switching |
| Height - Seated (Max) | 0.433" (11.00mm) |
| Tolerance | ±2% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.492" L x 0.197" W (12.50mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MKP416 |
| Voltage Rating - DC | 63V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 25V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 0.15 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |