Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
BFC246730682
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 6800PF 10% 400VDC RAD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.9405
$0.9405
10
$0.7144
$7.144
50
$0.59318
$29.659
100
$0.510815
$51.0815
500
$0.395504
$197.752
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polyester, Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.630" (16.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.492" L x 0.165" W (12.50mm x 4.20mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MKT467 |
| Voltage Rating - DC | 400V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 220V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 6800 pF |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |