Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
BFC246756392
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 3900PF 5% 400VDC RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.7505
$0.7505
10
$0.5738
$5.738
50
$0.47671
$23.8355
100
$0.410495
$41.0495
500
$0.317794
$158.897
1000
$0.273648
$273.648
2500
$0.255996
$639.99
5000
$0.242754
$1213.77
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polyester, Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.551" (14.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.492" L x 0.157" W (12.50mm x 4.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MKT467 |
| Voltage Rating - DC | 400V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 220V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 3900 pF |
| Features | - |
| Package | Bulk |