Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
BFC246828105
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 1UF 10% 400VDC RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.4035
$2.4035
10
$1.9475
$19.475
50
$1.69955
$84.9775
100
$1.487035
$148.7035
500
$1.13297
$566.485
1000
$0.991354
$991.354
2500
$0.955947
$2389.8675
5000
$0.92054
$4602.7
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polyester, Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.906" (23.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.886" (22.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.024" L x 0.390" W (26.00mm x 9.90mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MKT468 |
| Voltage Rating - DC | 400V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 220V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 1 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |